piątek, 23 stycznia 2015

The Sims 4 Ucieczka w Plener - Ukryta parcela

Dostałem wiadomość z zapytaniem jak dostać się do tajnego miejsca w pakiecie Ucieczka w Plener, przyznam się że sam miałem z tym problem. Metodą prób i błędów udało mi się wreszcie natrafić na to miejsce. Postanowiłem sprawić "prezent" wszystkim, którzy również mają problem z dostrzeżeniem skrzętnie ukrytego wejścia i dodać ten poradnik, zapraszam.


Po pierwsze musimy znaleźć się w Granitowych Kaskadach, co oczywiście czynimy przez opcję urlopu. Przy wprowadzaniu się nie mamy możliwości odwiedzenia parku narodowego, jednak po osiedleniu się możemy już spokojnie podróżować po mieście wypoczynkowym. Celem naszej podróży jest Las w Granitowych Kaskadach


Gdy już się tam znajdziemy musimy znaleźć toalety, to będzie nasz punkt odniesienia w poszukiwaniu jaskini. Kiedy już je znajdziemy obracamy kamerę o 90 stopni tak aby nasz punkt odniesienia znajdował się po prawej, jeśli wszystko poszło dobrze powinniśmy już dostrzegać grotę, jeśli nie należy przybliżać kamerę do przodu.Ukryte wejście z bliska wygląda bardzo niepozornie, jest prawie że nie zauważalne wśród flory lasu.Po wejściu do niego będziemy musieli podjąć 4 trudne wybory, aby oszczędzić wam czas dodaje tutaj pytania wraz z zaznaczonymi dobrymi odpowiedziami. Jeśli ktoś nie chce spoilera niech zamyka oczy i przesuwa dalej.


Bo przejściu prób trafimy do Głębokiego Lasu, w którym możemy podziwiać piękne widoki.Na środku tajemniczego miejsca stoi chatka pustelnika.


Należy pamiętać że w każdej grze pustelnik jest inny i nie należy sugerować się zdjęciem zamieszczonym tutaj, najczęściej znajdziemy go kiedy pielęgnuje swoje rośliny, po dłuższym zapoznaniu się z nim możemy uzyskać od niego przepis na specjalną potrawę (możemy ją zdobyć tylko tam)


Dziękuję za uwagę, wspomnijcie w komentarzach czy udało wam się odkryć tajemniczą parcelę.
~ Kaps

3 komentarze:

 1. Udało mi się!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Twoje wskazówki bardzo mi się przydały w odnalezieniu ukrytej parceli. Sama bym nie wpadła na to, bo mimo, że rozglądałam się po parceli to nie znalazłam tej groty haha.
  Miłego grania w Simsy życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za pomoc wreszcie mi się udało:)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj że komentarze są sprawdzane. Staraj nie pisać bzdur. Pozdrawia zespół The Sims 4 You